zondag 27 juni 2010

Over ex-en en snurken..

Een tijdje geleden had ik een date met een mooie Viking, van een andere datingsite. Blond, groot en aantrekkelijk. Na een paar mailtjes hadden we even gechat, wat overigens geen succes was, omdat de chat bleef steken in wat zakelijke vragen over en weer, dus ik had er weinig vertrouwen in toen hij voorstelde om te bellen. Maar wat een verrassing! Aan de telefoon hoorde ik een man met een prettige stem, geen dialect, veel verhalen en we raakten niet uitgesproken. Hij bleek echt wel humor te hebben dus absoluut tijd voor een date. Het werd een leuke date, ik vond hem echt erg aantrekkelijk, wat op zich al een verademing was en andersom klikte het ook. Vaak zeiden we op het zelfde moment dezelfde dingen, een heel vreemd fenomeen dat je niet al te vaak tegen komt, maar als dat het geval is geeft het een gevoel van vertrouwdheid en herkenning. Het kon dus niet anders of ons denken zat in ieder geval op dezelfde golflengte.

Mijn beste zelf trappelde om aan de oppervlakte te komen en alles in mij sloeg aan het verleiden en flirten. Helaas moest ik na anderhalf uur weg, omdat ik mijn dochter van het station moest halen, maar hij deed verwoede pogingen om mij daar te houden, die ik met dezelfde onverbiddelijkheid afwees. Ik kon toch even sms-en dat ze een trein later moest nemen? Nou ja, vroeger, toen ik nog alles deed wat mannen van mij vroegen uit verlatingsangst, zou ik dat gedaan hebben, maar nee, dat soort dingen doe ik niet meer. Deze meneer, hoe aantrekkelijk ook, moest natuurlijk niet denken dat hij gelijk mijn leven kon regelen, Viking of niet… Opgewonden en blij en vol verwachting reed ik naar het station, om mijn dochter op te halen en ik vertelde haar van de geweldige man die ik had ontmoet.

Hij wilde me ook snel weer zien en nodigde me dezelfde week nog uit om bij hem te komen eten. Ik had inmiddels al begrepen dat hij een baan had van 24 uur bij een non profit bedrijf, maar vast zat aan een maximum alimentatie voor zijn ex (die volgens hem nooit had willen werken, maar dat vond jij dan ook wel oké, dacht ik nog) en kinderen. Tja, het probleem voor veel mannen en steeds meer ook voor vrouwen. Ik had geluk, mijn ex-man kwam in de WAO en die verhaalt niet. Dus geen probleem, alle begrip dat uit eten gaan te duur was. Hij was erg lichamelijk, mailde hij me nog, of ik daar problemen mee had? Nou, dat dacht ik niet, bij de juiste man heb ik absoluut geen gebrek aan passie, eerst maar eens kijken. Na een maaltijd en veel kussen die iedere keer vergezeld gingen van smakgeluiden – oeps- ging er toch wel aardig wat stromen, maar ik weerstond de verleiding om te blijven en ben toch maar naar huis gegaan. Blijven zou inhouden om 6 uur op, om op tijd op mijn werk te zijn en van een eerste intieme nacht wil ik wel graag genieten zonder de klok onverbiddelijk te zien doordraaien. Daarbij komt dat het de eerste keer niet zou zijn dat ik gedumpt werd nadat de heren ruimschoots aan hun trekken waren gekomen, dus een gewaarschuwde vrouw etc.

Wel vertelde hij nog dat hij voor mij een vriendin had gehad, waar hij zo gek op was, dat hij zichzelf van het leven wilde beroven bij de gedachte dat ze dood zou gaan. Ik herken dat wel, ik heb ooit na een erg lang en dood huwelijk een liefde ontmoet, waarvoor ik naar Afrika was verhuisd als hij mij dat gevraagd had waarbij ik mijn kinderen nog zou hebben achtergelaten, maar dat bleek toch echt hoofdzakelijk van mijn kant te komen. Meer obsessie dan liefde dus. Maar ja, deze ex waarvoor hij wilde sterven had hem na een half jaar verlaten omdat haar ex ineens weer belangstelling kreeg voor haar …Die ex had haar later ook weer gedumpt begreep ik, maar ze was blijkbaar niet teruggekomen.. De macht van de ex, zullen we maar zeggen : )

Afijn de volgende afspraak ben ik natuurlijk wel blijven slapen en na heel veel en uitgebreide en bevredigende seks viel hij als een blok in slaap. Tja, je bent man en dan heb je geen keus. Prompt begon hij te snurken. Niet zo’n klein beetje maar met hele harde snorkelende uithalen. Wat ik ook deed, ik kwam niet meer in slaap. Geen moment stopte het. Mijn ‘grr’ gehalte steeg behoorlijk, maar ja hij had zo zijn best gedaan.. Kwam vast door de wijn, die we met grote hoeveel heden naar binnen hadden gegoten.

De volgende dag na een heerlijk ontbijt weggegaan en een afspraak voor snel weer zien gemaakt.
Toe snel weer zien daar was, moest ik me nog even onderweg vermaken want zijn dochter was nog bij hem. Even de AH ingedoken totdat ik mocht verschijnen. Wederom een avond met kussen, eten, wijn, en seks, waarbij hij ineens beduidend meer met zijn eigen genot dan met het mijne bezig was. Ik hoopte niet dat dat de trend zou worden.

We gingen slapen.. en echt binnen een minuut weer een enorm gesnurk. Ik had vooraf gevraagd of hij ook oordoppen had en dat had hij. Helaas, hij snurkte er dwars door heen en duwen hielp niet. Hij deed het in elke stand. Midden in de nacht hield ik het niet meer, ik kreeg echt ik-smoor-je neigingen en heb zachtjes het bed verlaten om beneden in een van de ander bedden verder te slapen.
Dit was echt een probleem..

Of zijn andere vriendinnen er nooit over geklaagd hadden? Nou een zei hij, diegene die terug ging naar haar ex. Misschien was dat wel de oorzaak bedacht hij nog. Terwijl ik nog over het probleem en mogelijke oplossingen nadacht verstomden de sms-jes. Ik besloot na een stilte weekend te bellen. Hij had zijn profiel weer opengegooid zei hij. Hij zocht toch naar een vrouw waar hij hetzelfde voor kon voelen als de vriendin waarvoor hij wilde sterven. Schrijnend, vooral omdat ik nog steeds niet kon lopen als gevolg van de heftige vrijpartijen. Ik heb hem vriendelijk verteld dat hij een lul was en sterkte met de zoektocht gewenst. Weer een illusie armer. Maar mijn snurkprobleem was opgelost, dat dan weer wel…..

geplaatst door Joline - 573 keer gelezen

beoordeeld 3.64/5 (11 Stemmen)

| Meer

Reacties


Om te reageren op dit blog moet je lid van Match4me.nl zijn!
Schrijf je gratis in!



<< Startpagina