woensdag 15 februari 2012

Erotisch kapitaal

“Een mooi jurkje, hoge hakken en vrouwelijke charmes: slim gebruik van erotisch kapitaal is goed voor je carrière. “Maar het kan de sleutel zijn tot emancipatie. En tot een hoger salaris.”

Dit is het subhoofd van een artikel in een toonaangevend feministisch blad.

Als ik dit lees is het eerste wat ik denk dat echte klasse-vrouwen nooit uitdrukkelijk bezig zijn met charmeren. Die zijn gewoon al charmant. Door hun wezenlijk zelfvertrouwen en eigenwaarde. Dan is vanzelf al erotiserend. Zoiets kan je ook niet spelen. Dat kan je ook niet leren. Dan wordt het goedkoop. Dan wordt het echt op uiterlijk. Om dat dan vervolgens te propageren in een blad voor een beter slagen van je carrière is natuurlijk een volslagen zwaktebod. Nogmaals, vrouwen die de charme vanuit zichzelf niet hebben, kunnen dat ook nooit spelen. Dan wordt het zielig. Het werkt ook alleen maar op mannen, die niet verder kijken dan hun neus lang is en zich door een paar tieten laten imponeren.

Maar inderdaad, misschien hebben die vrouwen ook wel gelijk dat het werkt. Want het bedrijfsleven is vergeven van dat soort mannen. Het is een macho-wereld, geregeerd door frustratie, en ook weer dat gebrek aan zelfvertrouwen. Juist in de top. Daar zijn de mannen niet gevoelig voor echte charme. Die zijn niet gevoelig voor vrouwen die gewoon zichzelf zijn. Dan moet je wel werken met tieten, kont, rokjes en mantelpakjes. Nogal vernederend om zo op je knieën te gaan. Maar, de mannen genieten stiekem en liggen dubbel van de lach. En als het zo doorgaat is die hele emancipatie de letterlijk vleesgeworden teloorgang van de vrouw.


Reageren: ga naar mijn profiel op match4me.nl

geplaatst door Parlante - 812 keer gelezen

beoordeeld 2.76/5 (17 Stemmen)

| Meer

Reacties

Kan me niet voorstellen dat heer P. een feministisch tijdschrift leest!
Ben ik nu abnormaal? Ik ben zo ontzetten mezelf met tieten, kont, rokjes, mantelpakjes en mijn hoge hakken. Voel me nooit vernederd, wel blij! Maar misschien is heer P een vrouwenhater? Past dat op een datingsite, of kan hij het toch beter houden bij, snuffelen in de curiosawinkeltjes met "oude" troep?

Door Lotusw8 op 30 maart 2012 15:36

Dineke ziet het scherp. Uit eerder schrijven van deze man werd mij al duidelijk dat hij heel veel "compassie" heeft met ons, wij zielige vrouwen van het zwakke geslacht......Goh, hoe belangeloos. Riekt alleen wel naar een behoorlijke dosis frustratie. Hope you'll get over it, some sweet day!!

Door hallo op 21 februari 2012 14:58

Eerlijk gezegd, denk ik dat jij dat artikel helemaal niet gelezen hebt en dat je op basis van de eerste paar zinnen er vrijelijk een paar vooroordelen op los laat.

Door dineke1 op 16 februari 2012 14:12

Volgens mij vind jouw poes het ook helemaal niets. En gelijk heeft 'ze.'

Door Moos03 op 16 februari 2012 09:50

Ik moet mij hier helaas bij aansluiten.

Door Julia28 op 16 februari 2012 08:40

Ik vrees dat je gelijk hebt

Door lucifera op 15 februari 2012 22:02

Reactie niet in orde?


Om te reageren op dit blog moet je lid van Match4me.nl zijn!
Schrijf je gratis in!



<< Startpagina